Почетна тагови Лос Анџелес Лајкерс

таг: Лос Анџелес Лајкерс

NBA-Леброн ги разнесе “Ракетите” (ВИДЕО)

Лос Анџелес Лејкерс го победи Хјустон Рокетс (140:132) а Леброн Џејмс приреди вистинско шоу. "Кралот" пружи фантастична партија постигнувајќи 48 поени, 9 асистенции и 8...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО