Почетна тагови лола харадинај

таг: лола харадинај

Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Сопругата на пратеникот Даут Харадинај, братот на косовскиот премиер Рамуш Харадинај и овој пат изгледа прекрасно. Сопругата на пратеникот во косовското собрание од редовите на...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО