Почетна тагови локации

таг: локации

Откриена мапа со локации на ликвидациите во Северна Кореја: И семејствата...

Истражувањето се заснова на интервјуа со 610 севернокорејски дисиденти. Невладина организација од Јужна Кореја мапирала 318 локации во Северна Кореја на кои се извршени јавни...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО