Почетна тагови Љупка Стевиќ

таг: Љупка Стевиќ

Кој е генералот Симиќ, на кој пејачката Љупка Стевиќ му ги...

Пејачката Љупка Стевиќ, која завчера вечер ги искрши двата атвтомобили на љубовникот Драгиша Симиќ, кој е генерал на полицијата во Белград и многу интересна...

Му ги искрши автомобилите и заврши во болница- српската пејачка не...

Српската пејачка Љупка Стевиќ (35) доцна синоќа среде Белград му ги уништила двата автомобила на полицискиот полковник Драгиша Симиќ, инаку нејзин долгогодишен партнер. Во видеото...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО