Почетна тагови Љубиша Стојановиќ-Луис

таг: Љубиша Стојановиќ-Луис

Девет години по неговата смрт: Сопругата на Луис раскажа како преку...

Љубиша Стојановиќ-Луис имаше безвременски хитови и беше еден од омилените ликови на сцената. Освен што публиката го сакаше, негово најголемо богатство беа неговите шест...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО