Почетна тагови лиле стефанова

таг: лиле стефанова

Стефанова: Јанева бараше осомничените да платат само штета на државата и...

И Лиле Стефанова, обвинителката во Специјалното јавно обвинителство се огласи по објавата на двете снимки за аферата „Рекет“. Нејзината официјална изјава ви ја пренесуваме во...

Лиле Стефанова: Катица Јанева потпишуваше за пуштање од куќен притвор и...

На денешната вонредна прес-конференција изјави за медиумите дадоа Ленче Ристоска и Лиле Стефанова од СЈО, поврзано со рекетот на бизнисмени каде обвинители од СЈО...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО