Почетна тагови лидерска

таг: лидерска

Лидерска средба во претседателската вила на Водно

Денеска со почеток во 12 часот, во Кабинетот на претседателот во вилата на Водно ќе се одржи средба на која се поканети претседателите нa...

Заев и Мицкоски на лидерска ќе бараат решение за Законот за...

Решение за Законот за јавно обвинителство, со кој се регулира и судбината на Специјалното јавно обвинителство денеска ќе се обидат да најдат премиерот и...

Пендаровски: Вистинското место за лидерска е кај шефот на државата

Претседателот Македонија, Стево Пендаровски смета дека вистинското место за лидерската средба е кај шефот на државата. -Не би сакал да ја поткопувам иницијативата на премиерот...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО