Почетна тагови Лидер

таг: Лидер

NBA-Бостон Селтикс со целосна доминација во дербито (ВИДЕО)

Од синоќешните натпревари го издвојуваме дербито помеѓу најсилните од Истокот и Западот. Во дуелот помеѓу најдобропласираните тимови во двете конференции, доминираше само еден тим. Бостон го...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Шампионот на кој не му беше потребна...

Вистински лидер нема потреба од награди. Вистински професионалец нема потреба од одобрување од страна на критичарите. Вистински воин својата сила и жед за успех...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО