Почетна тагови лекарски прегледи

таг: лекарски прегледи

Елмас ги мина лекарските прегледи па ги облече боите на Наполи...

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас вчера успешно ги мина лекарските прегледи, па веќе е во дресот на Наполи во очекување и на официјалната промоција во...

Елмас утрово од Истанбул замина за Рим на лекарски прегледи (ФОТО)

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас денеска и официјално треба да го комплетира трансферот од Фенербахче во Наполи кој го потврдија и двата клуба. Елмас, заедно со...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО