Почетна тагови легализација

таг: легализација

Шилегов: Нема платено легализација за објектот кај Мавровка

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов вели дека за објектот кај Мавровка не е платена легализација како што тврди сопственикот. -Нема платено легализација. Јас не знам...

Ако сакате нешто да градите, градете слободно и потоа поднесете барање...

Македонија е земја со сиромашни граѓани, како материјално, така и со дух. Се вели „сиромав човек жив ѓавол“, па така оваа „ѓаволштината“ доведе до...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО