Почетна тагови латвија

таг: латвија

Пандев: Среќен сум…, за победата, за јубилејот, за Елиф, за Езгијан!

Капитенот Горан Пандев дефинитивно не можеше да посака подобар начин за одбележување на својот 100-ти настап во репрезентативниот дрес. Но, Пандев, онака капитенски потенцира дека...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО