Почетна тагови кристина

таг: кристина

Бившата на Даниел Кајмакоски најави пејачка кариера, ама засега… само се...

Пред бракот со македонскиот победник на „Х-фактор“ таа беше речиси анонимна… Впрочем како и тој пред учеството во големото регионално талент шоу. На Даниел Кајмакоски...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
15 ° C
16 °
14.4 °
67 %
1kmh
100 %
Sun
14 °
Mon
16 °
Tue
16 °
Wed
15 °
Thu
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО