Почетна тагови ќосето

таг: ќосето

Ќосето: Некој ме мести, ме префрлија во затвор со терористи од...

Горан Ангелов кој е обвинет за настаните од 27 април во македонското Собрание, добил решение за промена на ќелијата и тоа во затворот каде...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО