Почетна тагови кирјос

таг: кирјос

(ВИДЕО) Навреди кон судијата, скршени рекети… Лудакот Кирјос не може да...

Ник Кирјос повторно доживеа рана елиминација од еден важен турнир откако загуби од Карен Хачанов со 1-2. https://twitter.com/ESPNAusNZ/status/1161839927862034432 Австралиецот лудуваше на теренот и надвор од него,...

Ги натерале да тренираат заедно: Погледнете како изгледала средбата на Новак...

Возможен дуел. Изгледа дека организаторите на Мастерс во Синсинати сакаат проектираната ждрепка да се оствари и на програмата да има дуел помеѓу Новак Ѓоковиќ...

ВИДЕО: Ги мина сите граници – моментот кога Кирјиос го гаѓаше...

Ник Кирјиос од турнир во турнир прави сè поголема глупост. Ако претходно ги навредуваше судиите, овој пат на престижниот Вимлдон се обиде да го...

Контроверзниот Кирјос призна: „Намерно го гаѓав Надал со топче, судијата беше...

Австралискиот тенисер со грчко потекло Ник Кирјос истакна по вчерашниот пораз во 2. коло на Вимблдон дека намерно го гаѓал Рафаел Надал во градите...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
63 %
1kmh
0 %
Sat
18 °
Sun
29 °
Mon
29 °
Tue
30 °
Wed
30 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО