Почетна тагови измир

таг: измир

ИНЦИДЕНТ ВО ЏАМИЈА: ОД МИНАРЕТО ЕЧЕШЕ ПЕСНАТА “BELLA CIAO”- ХАКИРАН СИСТЕМОТ...

Турските власти покренаа истрага откако во Измир беше хакиран системот преку кој се повикуваше на молитва, па така вчера вечер од минарињата на неколку...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО