Почетна тагови излевање

таг: излевање

Еколошка катастрофа: 40.000 литри нафта се излеа во најчистата вода на...

Околу 40.000 литри нафта се излеа во водите на јужен Пацифик, по инцидент на терминалите на рударска компанија на остров на јужна Патагонија, во...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО