Почетна тагови ивор

таг: ивор

ЈАНЕВА И СЕ 3AKAHИ И НА ВЛАСТА И НА ОПОЗИЦИЈАТА: ,,Ууу...

Во тие истpaги се ocомничени и се надевам дека ќе бидат обвинeeти многу поранешни и сегашни функционери во власта и значајни личности во партиите,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
34 %
2.1kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
42 °
Thu
42 °
Fri
42 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО