Почетна тагови иван перишиќ

таг: иван перишиќ

Перишич пред премин во Премиер лигата

Иван Перишич е се поизвесно дека ќе го напушти Милано. Според последните информации кој ги пренесува “Спорт Медиасет” хрватскиот репрезентативец следната сезона нема повеќе да...

Иван Перишиќ и официјално во Баерн Минхен

Баерн Минхен ова претпладне и официјално потврди дека го ангажираа Иван Перишиќ од Интер. Но иако се предвидуваше дека тоа ќе биде перманентен трансфер, сепак...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО