Почетна тагови Ил Мањифико

таг: Ил Мањифико

Емотивно збогување на Инсиње во Неапол (ВИДЕО)

На денешниот натпревар, Наполи славеше со 3:0 против Џенова. Натпреварот и резултатот беше во втор план бидејќи тимската легенда на "сините", Лоренцо Инсиње го одигра...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО