Почетна тагови икање

таг: икање

Пиење вода наопаку – Лесно решавате голем проблем

Икањето е чест проблем кој се јавува скоро кај сите луѓе. Тоа претставува несакано контрахирање на дијафрагмата. Дијафрагмата е мускулот кој ги разделува белите дробови...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО