Почетна тагови идан офер

таг: идан офер

Вакво нешто никогаш не сте виделе: Журка на израелски милијардер на...

Израелскиот милијардер и претседател на шпанскиот фудбалски клуб Атлетико Мадрид, 64 годинишниот Идан Офер, направи една од најспектакуларните забави на грчкиот остров Миконос, славејќи...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО