Почетна тагови Ибрахимович

таг: Ибрахимович

Најлоште дечки во фудбалот денес (ВИДЕО)

Како и во секој спорт, неизбежно и во фудбалот имаме жестоки момци. Непоштедната борба за секоја топка како и непресушната желба за победа понекогаш ја...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО