Почетна тагови Хуго

таг: Хуго

Њукасл почна да гради силен тим

Њукасл почнува со интензивните подготовки за следното првенство. По превземањето на клубот од страна на саудискиот милијардер, Мохамед Бин Салман беше само прашање на време...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО