Почетна тагови христов

таг: христов

Ѓорѓи Христов во друштво на Агуеро, Анри, Суарес, Роналдо, Лукаку…

Не е голем број на македонски фудбалери кои играле во Премиер лигата: Гоце Седлоски, Артим Шаќири, Горан Попов, Ѓорѓи Христов… Последниот го носеше дресот на...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО