Почетна тагови хотел

таг: хотел

(Видео) Навални тврди дека е отруен со шише вода во хотелот

Отруениот критичар на рускиот претседател Владимир Путин, Алексеј Навални, објави видео на „Инстаграм“ во кое тврди дека тој бил отруен со шише вода во...

Цеца го влечела крвавиот сопруг до излезот на хотелот, убиен бил...

Околу 17 часот на 15 јануари 2000 година, пред белградскиот хотел „Интерконтинентал“ застанале две возила. Од „опел калибра“ излегле Драган Николиќ и Милан Ѓуричиќ,...

Бунгалови над вода и тиркизно опкружување: Хотел во Грција нуди одмор...

“Stella Island Resort” е хотел со 225 соби, лоциран на грчкиот остров Крит. Овој ресорт кој е отворен во 2017 година, е изграден врз огромен...

Вака изгледа најубавиот хотел во Грција во кој ноќевањето чини 35.000...

Рајот на земјата се наоѓа во Санторини. Во Грција се наоѓа еден од најубавите хотели на светот Astarte Suites на Санторини, пишуваат од сајтот...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО