Почетна тагови Халтмагин Батулга

таг: Халтмагин Батулга

Ниту Путин, ниту Трамп – ова е најсилниот претседател на светот,...

Можеби нема моќ како Владимир Путин или Доналд Трамп, но ова е првиот човек на Монголија, Халтмагин Батулга – најопасниот претседател на светот. За да...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО