Почетна тагови Gps

таг: gps

Сензори на 30 контејнери низ Скопје за да покажуваат кога се...

ЈП „Комунална хигиена“ постави сензори на контејнери низ Скопје да покажуваат кога се полни. Уредите сега за сега се поставени само на подземните контејнери...

Во ташната во која Боки 13 примил милион евра рекет имало...

Торбата во која Боки 13 примил 1 милион евра рекет била специјално спремена и опремена од разузнавачка служба на пријателска држава и во неа...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
6.2 ° C
7 °
5.6 °
38 %
0.5kmh
0 %
Sun
21 °
Mon
22 °
Tue
18 °
Wed
20 °
Thu
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО