Почетна тагови голф

таг: голф

Синоќа го паркирал „голфот“, а утрово го нашол без тркалата!

Ноќеска во скопската населба Чаир, кај маркетот „Метро“ непознати сторители ги извадиле четирите тркала од паркирано возило и си заминале. Сопственикот откако утрово го...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
3.5 ° C
4.4 °
2 °
100 %
0.5kmh
40 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
11 °
Wed
11 °
Thu
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО