Почетна тагови Френсис Н’Ганy

таг: Френсис Н’Ганy

БОКС КОРНЕР-Ентони Џошуа со брутален нокаут (ВИДЕО)

Ентони Џошуа го нокаутираше Френсис Н'Гану во втората рунда за возбудлива победа во петочната борба во тешка категорија во Саудиска Арабија. Бруталниот...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО