Почетна тагови филип завадлав

таг: филип завадлав

Човекот е Сплитски Бетмен: Основана е група за поддршка на Филип...

Покрената е Фејсбук група "Правда за Филип", а како мотив се наведува: -Групата е направена со намера да се поддржи Филип, кој на ден 11.01.2020...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО