Почетна тагови Филаделфија Сиксерс

таг: Филаделфија Сиксерс

NBA-Бостон ја разнесе Филаделфија (ВИДЕО)

Филаделфија го пречека Бостон и доживеа нешто кое ретко кој можеше да претпостави. Новодојдениот Џејмс Харден беше во салата, ги поздрави навивачите но не дебитираше...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО