Згодната Емили позираше во жешко бикини и ги полуде фановите: И вие ќе останете без здив (ФОТО)

516

Светската манекенка Емили Ратајковски позира во уникатен костим за капење, што самата го дизајнирала и ги запали фановите.

Емили (27) е можеби само една од модните дизајнерки, но е единствен модел што може да ги облече своите најсмели креации и да ги воодушеви илјадниците фанови.

Таа на Инстаграм објави фотографии од костим за капење на својот бренд Inamorata Swim. На двете фотографии покажа костим за капење, што многу малку покрива, а чини 123 долари.

Фановите сепак многу повеќе го коментираа телото на супермоделот, отколку моделот на костимот.

„Бомбона! Какво тело! Нестварна си!” , беа само дел од коментарите на одушевените фанови.