Почетна тагови фиго

таг: фиго

Пред речиси две децении ја стресе Шпанија, сега влегува во кралското...

Луис Фиго е едно од најконтроверзните имиња во светскиот фудбал, а особено е интересен во Шпанија каде помина најголем дел од својата играчка кариера. Каталонците...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО