Почетна тагови фејсбук

таг: фејсбук

Мицкоски: Човечки е да се згреши, и не сум лицемер кој...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се огласи на фејсбук околу вечерашниот настан и даде објаснување за истиот. Во услови кога имаме вистинска катастрофа од ширењето...

Мицкоски: Со криминал почнаа така и ќе завршат, нема закон кој...

Како криминално почнаа така и завршуваат. Да туркате закон за јавно обвинителство на седница пред полноќ; Да носите суштински закон за јавно обвинителство по скратена постапка; Да...

Кривична пријава за скопјанец кој на Фејсбук му се заканувал на...

Шеесет и седумгодишен скопјанец заработи кривична пријава поради објавен коментар на Фејсбук со заканувачка содржина кон премиерот Зоран Заев. – Секторот за компјутерски криминал и...

Груевски: Понекогаш ми доаѓа да фатам да го бранам Заев

Поранешниот премиер на Македонија, Никола Груевски, кој моментно живее во Будимпешта, објави статус на својот профил на социјалната мрежа „Фејсбук“, во однос на ситуацијата...

“Морничаво“: Во текот на вчерашниот пад на Фејсбук еден детаљ откри...

Во текот на вчерашниот масовен пад на Фејсбук, Инстаграм и ВатсАп корисниците имаа проблем со праќање и вчитување на медиската содржина, а некои луѓе...

„Фејсбук“ се огласи: Проблемот е решен

Фејсбук соопшти дека споделувањето медиа-фајлови во негови платформи е решен. Корисниците на услугите на компанијата констатираа дека не можат да испраќаат и да добиваат...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО