Почетна тагови ф18

таг: ф18

Се избламирале како никој: Еве која НАТО држава кренала F-18 на...

Ловецот F-18, кој се обидел да се доближи до авионот на министерот за одбрана на Русија, Сергеј Шојгу, над неутралните води на Балтичкото море,...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО