Почетна тагови епска борба

таг: епска борба

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Една од највозбудливите борби до сега

Рано сабајлево, бевме сведоци на една од највозбудливите борби до сега. Тајсон Фјури дојде до својата втора последователна победа во третиот дуел со Дионтеј...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО