Почетна тагови Енди

таг: Енди

Бокс корнер-Силен судир во Лос Анџелес (ВИДЕО)

Рано утрово, се случи долгоочекуваниот судир во тешка категорија помеѓу поранешниот светски шампион Енди Руиз и Луис Ортиз. Беа потребни сите 12 рунди за да...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО