Почетна тагови Емир Солаковиќ

таг: Емир Солаковиќ

Д-р Солаковиќ предупредува: “Не се проблем ни 4 шолји кафе дневно,...

Познатиот босански доктор Емир Солаковиќ предупредува дека кафето треба да се пие умерено и дека и 4 шолји дневно не претставуваат никаква опасност, но...

Босанскиот доктор повторно го насмеа Балканот: “Најдобро би било да го...

Д-р Емир Солаковиќ ѝ стана познат на балканската јавност по брутално искрениот одговор на тоа што претставува здравиот живот. Тој во март оваа година, во...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО