Почетна тагови Ем-Џеј

таг: Ем-Џеј

Ретро NBA-Мајкл Џордан беше вистински “волшебник” (ВИДЕО)

На денешен ден (2002 година) Вашингтон Визардс го пречека Феникс Санс. Мајкл Џордан ја играше својата прва сезона во дресот на тимот од главниот град,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО