Почетна тагови елеонора

таг: елеонора

Кој ја гледа панорамата на Скопје, кога има поглед на друга…...

Скопје има микро клима, особено изгор лето, како што е ова. Затоа Скопјани секој слободен миг го користат да избегаат надвор од градот, во...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО