Почетна тагови Ејасу Уорку

таг: Ејасу Уорку

МЗТ Скопје доведе американски бековски тандем (ВИДЕО)

Македонскиот шампион, МЗТ Скопје доведе четири странски кошаркари во рок од 24 часа. По пристигнувањето на српско-хрватскиот центарски тандем, односно Душан Танаскович и Марко Бакович,...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО