Почетна тагови Џорџтаун

таг: Џорџтаун

NBA колумна на Димитар Младеновски-Капитенот Петрик Јуинг (ВИДЕО)

Името на Петрик Елушиус Јуинг со златни букви е запишано во историјата на NBA лигата, а посебно на тимот на Њу Јорк Никс. “Капетанот”...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО