Почетна тагови Џон Стоктон

таг: Џон Стоктон

NBA колумна на Димитар Младеновски-Најдобриот тим кој никогаш не освои титула...

Кога ќе се погледне низ годините, еден од најдобрите тимови кој се појавиле во најсилната лига на светот е тимот на Јута Џез, од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО