Почетна тагови џез музика

таг: џез музика

Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова по целодневните средби на терен со...

Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова, која е позната во јавноста по нејзината младешка енергија, по целодневните средби со граѓаните низ Македонија, застана да се...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО