Почетна тагови Џери Стакхаус

таг: Џери Стакхаус

Ретро NBA-Како Мајкл Џордан ги “улови” младите гризли мечки? (ВИДЕО)

На денешен ден, бевме сведоци на еден интересен дуел. Вашингтон Визардс предводен од Мајкл Џордан (во својата последна сезона) го пречека младиот и талентиран тим...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО