Почетна тагови Џерен Џексон јуниор

таг: Џерен Џексон јуниор

NBA-Прв пат по 25 години најдобриот дефанзивец е бек

Бекот на Бостон Селтикс, Маркус Смарт е избран за најдобар дефанзивец во тековното првенство. Смарт доби 257 поени во гласањето на повеќе од 100 новинари...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО