Почетна тагови Џеред Дејмон

таг: Џеред Дејмон

Угледен американски научник: “Во наредните 6 месеци ќе биде одредена судбината...

Престпната 2020 година и донесе на нашата цивилизација многу проблеми, како економски, така и климатски и биомедицински. Нема сомнеж дека човештвото ќе трпи огромни последици...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО