Почетна тагови Џен Хилард

таг: Џен Хилард

(ВИДЕО) 19 годишна девојка била замрзната на -30 степени, а после...

Џен Хилард имала 19 години кога возела автомобил и доживеала сообраќајка на заледен пат, па решила пеш да побара помош. Надвор била зима, па девојката...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО