Почетна тагови државрн карантин

таг: државрн карантин

Државен карантин на свој трошок за лицата кои не сакаат да...

Во државен карантин 14 дена ќе одат лицата кои не сакаат да се самоизолираат или даваат лажни податоци, одлучи Владата, каде на седница бепе...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО