Почетна тагови дрва

таг: дрва

ТЕСТ: Кое дрво би го засадиле во вашиот двор?

Замислете дека треба да засадите дрво во дворот од соништата. Изборот кој ќе го направите во следниот тест открива многу за вашиот карактер. За...

Емотивно видео каде е прикажана борбата на еден орангутан за да...

Ова видео ги покажува импликациите на уништувањето на шумите на нашиот див свет. Не само што се уништуваат огромни количини на шума – ние...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО